PRACA! Poszukiwany ktoś kto…

PRACA! Poszukiwany ktoś kto zna podstawy elektroniki i programowania embedded mikroprocesorów (C/C++) do pomocy przy integracji satelity we firmie z sektora kosmicznego, komputerów kwantowych etc. Ważne żeby umiał obsługiwać oscyloskop i multimetr. Wykształcenie nie gra roli, liczą się chęci, elektroniki nauczymy.

Zadania: pomoc przy składaniu hardware, pomiarach, debugowaniu projektów na MSP430. Tj. programowanie w embedded C/C++, używanie oscyloskopu i multimetru (wszystko top shelf), tworzenie dokumentacji, mile widziana znajomość Altium. Doświadczenie z BMSami i przetwornicami impulsowymi to dodatkowy atut.

Temat to uruchamianie systemu zasilania satelity na 28V, moce rzędu 300W, praca lokalnie niedaleko Warszawy bo trzeba będzie walczyć ze sprzętem w czasie integracji satelity.

Co oferuje firma? Pieniądze :D, pracę z najnowocześniejszymi technologiami w Polsce – sektor kosmiczny, komputery kwantowe, pracę w zespole top specjalistów w Polsce, tworzenie aparatury dla CERN i naukowców z całego świata (cleanroomy, produkcja na miejscu etc), wyznaczanie trendów i standardów. Elastyczne zasady, brak korpo atmosfery, dostęp do wszystkiego właściwie o czym możesz pomyśleć jeśli chodzi o sprzęt. Firma zajmuje się dostarczaniem top shelf innowacyjnych rozwiązań. Na przykład R&D to dział z prawdziwego zdarzenia. W ciągu kilku miesięcy powstał chociażby respirator na bazie udostępnionego przez Medtronica projektu. Obecnie startuje projekt do laserowego licznika śmieci w kosmosie wraz z analizą danych, trajektorii lotu debrisu itp, a to tylko dwa z kilkunastu projektów we firmie (nie mogę rozpisać wszystkich, gwarantuje brak rozczarowania). Prywatna opieka medyczna, multisport i inne (muszę znaleźć dokładnie co i jak to powiem dokładnie). Biuro w pełni wyposażone, na miejscu bistro z tanim i dobrym jedzeniem, no ogólnie jest wszystko.
Widełki – 5000-10000 na łapę zależnie od umiejętności. Forma zatrudnienia umowa o pracę na pełen etat.

Nasze produkty są na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, na orbicie Marsa i na innych 8 misjach kosmicznych. Zrealizowane 26 projektów dla sektora kosmicznego, w tym dla Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz dla sektora naukowego, w tym dla CERN i odbiorców w ponad 30 krajach świata. Plan w Q2 zakończenie budowy własnej platformy mikrosatelitarnej, wg standardów NASA i ESA, zdolnej do obsługiwania na orbicie instrumentów telekomunikacyjnych i obserwacyjnych Ziemi.

Jeśli ktoś jest chętny albo zna kogoś kto poszukuje pracy we firmie z praktycznie nieograniczonymi możliwościami rozwoju proszę o PW.

Nie jestem z HR, nie mam prowizji ani żadnych benefitów z rekrutacji, udostępniam bo szukam konkretnych poukładanych ludzi którym można zaufać bo firma zasługuje na takie osoby oferując to co oferuje.

CC: @groman43 @mapache

#programowanie #embedded #praca #pracait #hacking #komputery #informatyka #technologia #spacex #kosmos #fpga #inzynieria