Mirki jest sprawa, mam na…

Mirki jest sprawa, mam na osiedlu rodzinę z 4 dzieci, którym czasem coś ogarnę z komputerem. Jedno z dzieciaków to 11 letni Aleksander, który cierpi na zespół aspergera, a któremu padła grafika w komputerze. Chcę im pomóc, okres pandemii mocno pokrzyżował tej rodzinie możliwość zarobkowania, dlatego też pomyślałem że coś ogarnę i nie chcę nic od Was nic za darmo.

Chciałbym młodemu kupić i sprezentować grafikę która pozwoli mu używać dalej komputera, tak do dalszej nauki zdalnej, jak i do grania. Na chwilę obecną używa mojego prywatnego laptopa, a mi pozostał w miarę możliwości służbowy (duże ograniczenia).

Przejrzałem OLX, Allegro i na chwilę obecną praktycznie nie ma nic dostępnego, ze względu na kopaczy kryptowalut, z tego też powodu ceny nowych kart są po prostu dramatyczne. A grafika potrzebna na wczoraj. Przeznaczyłem na ten cel budżet 1000 zł

Może ktoś z Was ma jakąś kartę którą można by wykorzystać, chętnie odkupię ją dla niego, komputer to zwykły Ryzen 5 3600 na płycie MSI B450 Gaming Plus, a karta która padła to gtx 1060 szału nie ma, ale dla młodego w sam raz do szkoły i grania.

Jestem zdesperowany i pomyślałem że zapytam Was, może ktoś ma coś co leży i się kurzy i chciałby sprzedać w dobrym celu. Pandemia i nauka zdalna, do tego kopacze kryptowalut, to wszystko spowodowało że nie da się nic dostać.

#komputery #feels #pomoc #katowice #sosnowiec #slask #informatyka #pcmasterrace #kartygraficzne #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #pytanie #it #pracazdalna