EHA: Technologiczne Trendy…

EHA: Technologiczne Trendy 2021 – Zagłosuj i wygraj komputer z procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce RTX 3070
Hej Mirasy, zapewne nie wszyscy widzieli, a więc ogłaszamy, że komputer do oddania mamy! I to nie byle jaki – miniaturowa maszyna z procesorem Intel Core i7-10700 oraz kartą graficzną GeForce RTX 3070 na pokładzie! Co trzeba zrobić? Wystarczy wziąć udział w naszej krótkiej ankiecie:

https://survey.alchemer.com/s3/6256470/EHA-2021-PL

Mowa o krótkim arkuszu składającym się z 28 zamkniętych pytań, którego wypełnienie nie zajmuje więcej niż 5 minut. Naturalnie jeśli jakaś tematyka nie jest waszą mocną stroną to możecie przejść dalej, chociaż liczą się dla nas wszystkie wasze odpowiedzi. Głosowanie trwa do 2 maja 2021.

W podzięce dla osób, które poświęcą swój czas na wypełnienie naszej ankiety mamy do oddania zestaw komputerowy Zotac Magnus One. By mieć szansę na wygraną prócz wypełnienia ankiety trzeba podać swój adres e-mail w ostatnim pytaniu. Posłuży on tylko do kontaktu ze zwycięzcą, nie zostanie wykorzystany do celów reklamowych czy przekazany dalej. Wygrana nie może zostać wymieniona na ekwiwalent pieniężny, wszystkie podatki opłaca grupa Parsec Media. Ze szczęśliwym zwycięzcą skontaktujemy się do końca maja 2021.

#purepc #komputery #pcmasterrace #technologia #ankieta #konkurs